حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی

دسته: اخبار
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۶
حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی

پروژه حذف دفترچه درمانی تامین اجتماعی بدون هزینه انجام می شود.

 

حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی : هشدار سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان؛پروژه حذف دفترچه درمانی تامین اجتماعی بدون هزینه انجام می شود.

 

 

سازمان تأمین اجتماعی برای حذف دفترچه هیچگونه وجهی دریافت نمی کندو بیمه شدگان فریب سوء استفاده کنندگان را نخورند.

 

پروژه حذف دفترچه درمانی تامین اجتماعی بدون هزینه انجام می شود.

 

 

در پی تماس تلفنی عده ای سودجو با بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکت های درمانی برای ارائه کارت هوشمند تأمین اجتماعی در ازای دریافت وجه، سازمان تامین اجتماعی اعلام می دارد؛ هیچ گونه تماسی از سوی این سازمان با بیمه شدگان و بازنشستگان برای دریافت وجه انجام نمی شود و بیمه شدگان فریب سوء استفاده کنندگان را نخورند.

در ادامه بخوانید:  رعایت استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی در تهیه صورت‌های مالی

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در روزهای اخیر عده ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند تأمین اجتماعی، از بیمه شدگان و بازنشستگان تقاضای وجه کرده اند، در حالی که این سازمان از بیمه شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه های کاغذی هیچ هزینه ای دریافت نمی کند.

 

 

در این خصوص به اطلاع بیمه شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می رساند، هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه های جمعی به اطلاع عموم می رسد و بیمه شدگان و بازنشستگان، اخبار سازمان تأمین اجتماعی را فقط از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.tamin.ir ، مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره تماس ١۴٢٠، و یا رسانه ها رسمی و نشریات کثیرالانتشار پیگیری کنند.

در ادامه بخوانید:  مراقب ماموران قلابی مالیات باشید

 

طرح حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی از حدود دو سال پیش در کشور آغاز شده است و اکنون در تمامی بیمارستان های ملکی این سازمان طرح در حال اجرا است و بیمه شدگان و مستمری بگیران بدون در دست داشتن دفترچه درمانی و فقط با ارائه شماره ملی می توانند از خدمات رایگان بهره مند شوند.

 

 


برچسب ها:
..