پیشرفت در حسابداری – بخش پانزدهم

دسته: حسابداری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
پیشرفت در حسابداری – بخش پانزدهم

حسابدارانی که داناترند ، با اعتماد به نفس ترند و از جایگاه شغلی و درآمد مطمئن تری برخوردارند.

 

پیشرفت در حسابداری – بخش پانزدهم :یکی از ویژگی هایی که حسابداران حرفه ای و حسابرسان دارا هستند قدرت یادگیری مداوم می باشد ، بنابراین اگر علاقمند پیشرفت و افزایش درآمد خود هستید باید از هر فرصتی برای یادگیری و افزودن به دانسته هایتان استفاده کنید.

 

 

حسابدارانی که داناترند ، با اعتماد به نفس ترند و از جایگاه شغلی و درآمد مطمئن تری برخوردارند.

 

 

پیشنهاد می کنم در هر صورت روزی یک دهم درصد رشد و تغییر کنیم ، اگر روزی ۱/. درصد رشد وتغییرکنیم در هفته بدون در نظر گرفتن تعطیلات می شود ۵/. درصد و در ماه می شود ۲ درصد و در سال می شود ۲۶ درصد.این تغییر چشمگیردر نتیجه یک برنامه ریزی حساب شده و یک شروع آرام رخ می دهدو از ما یک انسان جدید و متفاوت خواهد ساخت .

 

در ادامه بخوانید:  سوالات متداول درباره اسناد خزانه اسلامی

 

شاید یکی از دلایلی که ما تغییر چندانی نمی کنیم این است که می خواهیم ناگهان و یک شبه ره صد ساله را طی کنیم در صورتی که انسان های بزرگ از تغییرات کوچه و تمرینات مستمر بزرگ شده اند.

 

 

توانابود هرکه دانا بود. چقدر به این نتیجه رسیده ایم که دانش توانایی می آورد .

 

 

چقدر دقت کرده ایم افرادی که درآمدشان چند برابر ماست ،لزوما چند برابر ما کار نمی کنند ،بلکه چند برابر ما می دانند و آگاهی آن ها بیشتر است .

 

 

آیا می دانید در صورتیکه روزی یک ساعت در مورد حرفه و کسب و کار خود مطالعه تخصصی داشته باشیم و با برنامه واقعا روزی یک ساعت را صرف یادگیری کنیم ،در پایان یک سال ما دارای ۳۶۵ ساعت مطلب ،راهکار ،تکنیک و استراتژی تخصصی خواهیم بود که موجب سبقت ما از رقبا خواهد شد.

 

در ادامه بخوانید:  نکات مهم حسابداری - بخش دوم

 

در حالی که برخی از افراد یادگیری را منحصر به دانشگاه ،کلاس و استاد می دانند ،بسیاری از افراد از تکنیک ۳۶۵ توانسته اند گوی سبقت را از رقبا بربایند و به سرعت جلو بزنند.و هم اکنون از امکانات و موقعیت بهتری در زندگی برخوردارند.

 

 


برچسب ها:
..