فهرست مودیان فاقد اعتبار مالیاتی

دسته: ارزش افزوده
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
فهرست مودیان فاقد اعتبار مالیاتی

فهرست اسامی شرکتهای فاقد اعتبار در سامانه مالیات بر ارزش افزوده

 

فهرست مودیان فاقد اعتبار مالیاتی : با اعلام فهرست شرکتهای فاقد اعتبار از سوی سازمان امور مالیاتی، از این پس تمامی فعالان اقتصادی می‌توانند با مراجعه به سامانه ارزش افزوده، اعتبار طرف‌های تجاری خود را پیش از انجام مطمئن شوند.

 

 

به گزارش مجله حسابداری و حسابرسی، سازمان امور مالیاتی در اقدامی به منظور افزایش شفافیت در  معاملات، فهرست اسامی شرکتهای فاقد اعتبار در سامانه مالیات بر ارزش افزوده، شرایطی را فراهم کرده تا تمامی فعالان اقتصادی بتوانند، با طرف های تجاری خود که دارای کدهای اقتصادی معتبر هستند، معامله انجام دهند.

 

 

بر این اساس هر یک از فعالان اقتصادی، اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با ورود به این سامانه، از میزان اعتبار طرف‌های تجاری خود مطلع شده و با اطمینان خاطر نسبت به انجام معاملات اقدام نمایند.

در ادامه بخوانید:  معافیت معاملات سهام از ارزش افزوده

 

 

راه اندازی این سامانه و اعلام فهرست شرکتهای فاقد اعتبار گامی در راستای افزایش شفافیت و صحت سنجی انجام معاملات از سوی فعالان اقتصادی است که به صورت یک امکان مطلوب، در اختیار کاربران قرار گرفته است. 

 

 

بر این اساس کنفدراسیون صادرات ایران ضمن استقبال از این حرکت سازمان امور مالیاتی در راستای افزایش شفافیت، از تمامی فعالان اقتصادی و صادرکنندگان ارجمند تقاضا دارد تا در جهت استعلام معتبر از سازمان امور مالیاتی اقدام نمایند.

 

 

اسامی مودیان ثبت نام شده فاقد اعتبار به دلیل صورتحساب واقعی را می توانید در آدرس https://www.evat.ir مشاهده  نمایید.

 

 

در ادامه بخوانید:  نرخ مالیات بر ارزش افزوده

سازمان امور مالیاتی کشور در این خصوص اقدام به انتشار اسامی برخی شرکت ها و اشخاص حقیقی که اقدام به صدور صورتحساب غیرواقعی کرده اند، نموده و نام افراد به همراه آدرس و در مواردی با شماره تلفن همراه قابل مشاهده است.

 

 

فهرست مودیان فاقد اعتبار مالیاتی

 

 


برچسب ها:
..