نکات مهم نرم افزارهای حسابداری – بخش دوم

دسته: حسابداری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۵
نکات مهم نرم افزارهای حسابداری – بخش دوم

سفارش سازی بر مبنای نیاز کاربران یکی از دغدغه ها و فاکتورهای مهم سازمان ها در زمان خرید نرم افزار حسابداری است.هدف اصلی در نرم افزار حسابداری سفارشی ، پیاده سازی و طراحی قدرتمند با کاربری و محیط ساده است.

 

نکات مهم نرم افزارهای حسابداری – بخش دوم : چگونه یک نرم افزار حسابداری سفارشی با حداکثر کاربرد انتخاب کنیم؟

تفاوت در ساختار بنگاه های اقتصادی موجب شده ، مشتریان روش و نیاز متفاوتی در کاربرد نرم افزار در حسابداری داشته باشند. گاهی نیز خاص و متفاوت بودن استراتژی و منابع کسب و کار باعث می شود تهیه یک نرم افزار حسابداری هماهنگ با نیاز مشتری تا حدی پیچیده به نظر برسد.

 

با این توصیفات می توان گفت ، سفارش سازی بر مبنای نیاز کاربران یکی از دغدغه ها و فاکتورهای مهم سازمان ها در زمان خرید نرم افزار حسابداری است.هدف اصلی در نرم افزار حسابداری سفارشی ، پیاده سازی و طراحی قدرتمند با کاربری و محیط ساده است.

 

به نحوی که با کاملترین امکانات ، نیازهای مشتری را در محاسبات و گزارشات حسابداری رفع کند. در ادامه به بررسی سفارش نرم افزار حسابداری بر اساس نوع فعالیت و رفع نیاز مشتری بر اساس تفاوت فرآیندهای اداری ، مالی ، تولیدی و … سازمان خواهیم پرداخت.

در ادامه بخوانید:  اتوماسیون اداری چیست؟

 

 

معرفی نرم افزارهای حسابداری با قابلیت سفارش سازی
مطمئناً در زمان تهیه یک نرم افزار حسابداری ، ممکن است نسبت به کسب و کار خود یک نرم افزار ساده خریداری کنید. اما عکس این موضوع هم می تواند اتفاق بیوفتد. و شما به عنوان مدیر یا کارمند یک شرکت بزرگ با حدکثر نیاز اداری و مالی ،تصمیم داشته باشید یک نرم افزار حسابداری بزرگ و گسترده را خریداری کنید. زمانی که نرم افزار حسابداری با مشخصات و ویژگی های خاص برای کاربر یا سازمان طراحی می شود ، اصطلاحاً گفته می شود که ساخت نرم افزار سفارشی تولید شده است.

 

 

بر اساس سیستم نرم افزار حسابداری ، به دو صورت سفارش ساخت نرم افزار حسابداری انجام می شود:

ارائه یک نرم افزار حسابداری با چارچوب نرم افزاری خاص و قابل توسعه در دسترس قرار می گیرد که کاربران می توانند به راحتی بر اساس نیازهای کاربردی خود و بدون نیاز به شرکت تولید و طراح نرم افزار ، سیستم نرم افزار حسابداری خود را با در نظر گرفتن محدودیت های ابزاری سفارشی کنند.

در ادامه بخوانید:  اصول تنظیم بودجه

 
در مرحله ای دیگر ممکن است در زمان خرید برنامه حسابداری ، شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزار سفارشی ، بر اساس نیاز و فاکتورهای دلخواه که کاربر درخواست کرده است نرم افزار حسابداری سفارشی را طراحی و به مشتری ارائه کند. این نکته را نیز باید در نظر داشت که کاربر باید متناسب با نیازش اقدام به سفارشی سازی نرم افزار حسابداری خود کند.

 

چرا که سفارش سازی یکی از موارد مهم در افزایش هزینه خرید نرم افزار حسابداری است و این سفارش سازی نرم افزار حسابداری یکی از دلایل گران بودن نرم افزار حسابداری آرین سیستم است.

 
آیا می دانید نرم افزار حسابداری سفارشی چه مزایایی دارد؟

 
طراحی و ساخت نرم افزار حسابداری با توجه به نوع کسب و کار و نیاز مشتری
کاهش خطای نیروی انسانی و هزینه های اتلاف زمان و در نتیجه پیشی گرفتن از سایر رقبا

در ادامه بخوانید:  طرح معافیت مالیاتی تولیدکنندگان نرم‌افزار

 
جلوگیری از صرف نظر کردن از برخی از نیازها به بهانه نبود امکانات نرم افزارهای سفارشی
وجود گزارشات متنوع و مورد نیاز در تولید نرم افزار سفارشی حسابداری و نظارت و افزایش کنترل بر روند کار

 
بهره برداری از ایده های نو و خلاقانه در سفارش ساخت نرم افزار حسابداری
پیاده سازی و ساخت نرم افزار سفارشی حسابداری با جدیدترین روش ها و متد برنامه نویسی پیشرفته سفارش نرم افزار حسابداری

 

 


برچسب ها:
..