عضویت در ابزار فید خوان یا خبرخوان RSS مجله حسابداری و حسابرسی

دسته: اخبار
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۵
عضویت در ابزار فید خوان یا خبرخوان RSS مجله حسابداری و حسابرسی

شما هم با فیدها یا RSS های مجله حسابداری و حسابرسی همراه شده و آدرس آنها را در سایت و یا وبلاگ خود قرار داده تا بروزترین مطالب و اخبار در سایت شما نیز نمایش داده شود.

 

آر.اس.اس قابلیتی ساده است که به کاربران اجازه می دهد که تازه ترین و جدیدترین اخبار و مطالب بخش های مختلف مجله حسابداری و حسابرسی را بدون مراجعه به آن وبگاه، و با استفاده از برنامه های خبرخوان یا فید خوان بطور خودکار دریافت و با صرف زمان کمی مطالعه نمایند.

 

به این اسناد که حاوی اطلاعات هستند، فید (Feed) و به برنامه هایی که اطلاعات موجود در فیدها را بطور خودکار دریافت کرده و نمایش می‌دهند،فیدخوان (Feed Reader) و یا خبرخوان آر.اس.اس گویند.

 

برای استفاده ازمجله حسابداری و حسابرسی، آدرس RSS  دسته ها و موضوعات زیر را در قسمت فید خوان وبلاگ یا سایت خود کپی کنید.

 

 

 

دسته حسابداری  http://accpanel.ir/?cat=9&feed=rss2
 دسته مالیات http://accpanel.ir/?cat=12&feed=rss2
 دسته کسب و کار http://accpanel.ir/?cat=3&feed=rss2
 دسته قوانین و مقررات  http://accpanel.ir/?cat=11&feed=rss2
 دسته حسابرسی   http://accpanel.ir/?cat=10&feed=rss2
 دسته مقالات  http://accpanel.ir/?cat=32&feed=rss2
 دسته حقوق و دستمزد   http://accpanel.ir/?cat=14&feed=rss2
 دسته خبر اقتصادی   http://accpanel.ir/?cat=15&feed=rss2
 دسته ارزش افزوده   http://accpanel.ir/?cat=13&feed=rss2
همه مطالب سایت   http://accpanel.ir/feed/?cat=0

RSSچیست؟
RSS مخفف Rich Site Summary به معنی “چکیده سایت” یا “مختصر و مفید سایت” است و به شما این امکان را می دهد تا از آخرین مطالب و عناوین سایت یا وبلاگ های مورد علاقه تان باخبر شوید بدون آنکه مجبور باشید روزانه به آنها رجوع کنید.

در ادامه بخوانید:  هوشمندی تجاری

 

درست است که این روزها با ظهور کانال های تلگرام و اپلیکیشن های گردآورنده خبر، فیدخوان های RSS جایگاه گذشته شان را از دست داده اند، اما هستند افرادی که به خاطر مزایای مطالعه اخبار به این روش هنوز هم از چنین اپلیکیشن هایی در موبایل و تبلت شان استفاده می کنند.

 

 
استفاده از فیدخوان های RSS برای دنبال کردن اخبار مزایای بسیاری به همراه دارد. هم می توانید سریع تر از باز کردن سایت های منبع با مرورگر مطالب را بخوانید، هم صدها منبع خبری را از یک جا دنبال کنید و هم اینکه به متن اخبار در حالت آفلاین دسترسی داشته باشید.

در ادامه بخوانید:  مرخصی زایمان در دیگر کشورها

 

این سه دلیل و چند موضوع دیگر باعث شده تا استفاده از فیدخوان های خبری برای بعضی افراد از نان شب هم واجب تر باشد، خصوصا کسانی که به دلیل مشغله کاری نمی توانند زمان زیادی را به دنبال کردن خبرها از منابع مختلف اختصاص بدهند.

 

شما هم با فیدها یا RSS های مجله حسابداری و حسابرسی همراه شده و آدرس آنها را در سایت و یا وبلاگ خود قرار داده تا بروزترین مطالب و اخبار در سایت شما نیز نمایش داده شود.

 


برچسب ها:
..