راه اندازی شرکت حسابداری

دسته: کسب و کار
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۴ مهر ۱۳۹۵
راه اندازی شرکت حسابداری

بهترین و اصولی ترین قدم برای شروع فعالیت یک شرکت قبل از هر چیز ایجاد لینک و بدست آوردن بازار کار است .

 

شاید راه اندازی یک شرکت مستقل و بزرگ با کارمندان بسیار زیاد رویای برخی از علاقمندان به دنیای حسابداری باشد و مطمئناً افرادی اقدام به چنین حرکتهایی می کنند که تواناییهای خودشان را دست کم نگرفته و هر روز در جهت بروزرسانی اطلاعات گام موثری را بر می دارند .

 

تاسیس شرکت حسابداری و انجام مراحل قانونی ان در چند روز و چند هفته امکان پذیر است و با سرمایه کمی شما میتوانید یک محل کوچک با تجهیزات نسبتاً کمی کار خود را شروع کنید. تا اینجا شما تنها تلاش برای مکان و امکانات شرکت خود داشته اید و هنوز فعالیت تخصصی خود را شروع نکرده اید. حرکت اصلی بعد از افتتاح دفتر کار شما می باشد.

 

 

اول : حرکت زیگزاگ نکنید!

  شرایط اعطای کمک‌ هزینه حسابرسی به شرکت های دانش بنیان

خیلی از دوستان این اشتباه را مرتکب می شوند که فکر می کنند بعد از راه اندازی دفتر ، جذب نیروی  فعال و با تجربه می تواند یک وزنه برای آنها محسوب شود . در صورتی که  با این کار یک سد برای خود ایجاد می کنند و بجای تمرکز بر روی پیشبرد روند اجرایی نگرانی اجاره دفتر و حقوق پایان ماده کارکنان سراغ آنها می آید. در ادامه تازه به فکر بازاریابی بدون تمرکز می افتند و نگرانی ها اجازه تمرکز چند منظوره و چند بعدی را نمی دهد.

 

 

بهترین و اصولی ترین قدم برای شروع فعالیت یک شرکت قبل از هر چیز ایجاد لینک و بدست «آوردن بازار کار است . بازاری که شاید در شرایط عادی و طبق روال بقیه کمی مشکل بوده و نیازمند زمان زیادی باشد. بنابراین قبل از اینکه به فکر محل دفتر و خوش جا بودن آن باشید و یا اینکه چه تجهیزاتی لازم دارید باید برای دفتر کار خود یک شرایط ویزه ایجاد کنید. پس اول بازاریابی و بدست آوردن بازار و بعد از آن راه اندازی یک شرکت.

  معافیت مالیاتی و استارت‌آپ‌ها

 

 

دوم : از خودتان شروع کنید

ابتدا برای شروع باید ببینید توانایی شما برای به عهده گرفتن یک یا چند پروِه به چه صورت است ؟ سطح علمی خوب + سطح تجربی بالا + حوصله زیاد + تلاش بدون خستگی ، می تواند یک رزومه مناسبی را برای شما رقم بزند .

 

منظورم از رزومه طی کردن ۱۵ یا ۲۰ سال سابقه کاری نیست . منظور نحوه حرکت شما در بدست آوردن و نحوه اجرا کار حسابداری به نحو احسن است که این مسئله می تواند بعد از گذشت ۳ سال از دوره فارغ التحصیلی هم بوجود بیاید. مهم خود شما و توانایی شماست .

  جذب سرمایه برای استارتآپ

 

 

سوم :با حرفه ای ها وارد مذاکره شوید

در حال حاضر در بیشتر استانهای کشور شرکت های حسابداری و حسابرسی فعال کم نیست و برخی از این شرکتها تا حدی مراجعه کننده و درخواست کننده دارند که نمی توانند حتی با جذب نیروی زیاد و کارآموز پاسخگو باشند کما اینکه کیفیت ارائه خدمات هم برای آنها مهم است .

 

شما به عنوان موسس یک شرکت حسابداری می توانید با معرفی خود و سوابق کاریتان به این شرکتها ، پیشنهاد همکاری خود را به صورت درصدی و دیگر موارد توافق شده مطرح نمایید.

 

 


برچسب ها:
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی