نرم افزار حسابداری با سورس باز

دسته: کسب و کار
بدون دیدگاه
جمعه - ۲ مهر ۱۳۹۵
نرم افزار حسابداری با سورس باز

برنامه حسابداری با سورس باز به صاحبان کسب و کارهای جدید امکان می دهد تا بدون هیچگونه هزینه‌ای به موفقیت دست یابند.

 

نرم افزار حسابداری با سورس باز : کسب و کارهای جدید زیادی در جهان دایر می شوند و اکثر آنان در خصوص برنامه حسابداری مالی به کمک نیاز دارند.

 

خوشبختانه، نرم افزار حسابداری سورس باز امکان استفاده از برنامه‌های رایگان برای دانلود را فراهم می کند.

 

معمولا، برنامه حسابداری با سورس باز از یک پلتفرم برخوردار از سورس باز ساخته می شود و از سیستم‌های عملی نظیر لینوکس و جستجوگرهای اینترنتی موجود از موزیلا فایرفاکس، استفاده می کند. برنامه حسابداری با سورس باز به صاحبان کسب و کارهای جدید امکان می دهد تا بدون هیچگونه هزینه‌ای  به موفقیت دست یابند.

 

 

 

برخی از نقاط ضعف و قوت نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر سورس باز
با آنکه برنامه‌های کاربردی سورس باز بخش مهم و حیاتی صنعت نرم افزار هستند، ولی قبل از تصمیم‌گیری عمده، آن‌ها را نیز بایستی مورد ارزیابی دقیق قرار داد. گرچه لایسنسینگ سورس باز ممکن است هیچ هزینه‌ای در بر نداشته باشد، اما رایانش سورس باز مسلما رایگان نیست و شما بایستی جاهایی را که سورس باز می تواند برای نرم افزار حسابداریاتان موثر باشد، تشخیص دهید.

 

چندین پلتفرم در بازار وجود دارد اما معمولا نرم افزار حسابداری با سورس باز به این صورت شروع می شود که یک کسب و کار کوچک، برنامه‌نویسی برنامه کاربردی بنیادی را بعهده می گیرد؛ و سپس شرکت‌ها، افراد، و همچنین برخی از گروه‌های کوچک آن را تست می کنند تا از مفید بودن کدها و امکان یا عدم امکان شکیل‌تر و جذاب‌تر کردن کد‌ها، مطمئن شوند. این مشارکت عمومی فرصت خوبی برای تحکیم رابطه میان برنامه‌نویسان اصلی و همچنین گستره وسیعی از برنامه‌نویسان دیگر، فرهم می آورد.

در ادامه بخوانید:  امور مالی کسب و کارها

 

 

 

گزینه‌هایی برای انتخاب نرم افزار حسابداری رایگان با سورس باز
TurboCASH .7  نرم افزار حسابداری با سورس باز عرضه کرده است که در صورتیکه شرایط لایسنس عمومی را رعایت کنید، دانلود و توزیع آن کاملا رایگان خواهد بود. این نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک است و یکی از اولین بسته‌های حسابداری سورس باز با ویژگی‌های کامل در جهان را عرضه می کند.

 

TurboCASH .7  چیزی بیش از یک سیستم دفترداری و مالی خانگی ساده برای کسب و کارهای کوچک است چون اکثر امکاناتی را که یک کسب و کار ممکن است نیاز داشته باشد، نظیر بستانکاران، بدهکاران، مغایرت‌گیری بانکی، دفتر کل، حسابداری مالیات بر ارزش افزوده و خیلی امکانات دیگر را دارا می باشد.

در ادامه بخوانید:  سهام وثیقه مدیران

 

 

GnuCash 2.0.0 یکی از نرم افزارهایی است که اخیرا به بازار آمده و برنامه‌های حسابداری رایگان با سورس باز عرضه می کند و همچنین در لینوکس نیز وجود دارد و در نسخه‌های اخیر خود پیشرفت‌های فراوانی داشته است.

 

نرم افزار جدید GnuCash 2.0.0 بر پایه تکنولوژی gtk2 GUI استوار است که به این معناست که برنامه‌نویسان آن برای بکارگیری دستورالعمل‌های موسوم به Gnome Human Interface Guidelines برای تضمین قابلیت اطمینان، و ایجاد یک ظاهر جذاب و حس خوب بر روی  دسکتاپ، بی‌وقفه کار کرده‌اند.

 

 

 

نرم افزار حسابداری سورس باز، عرضه کننده مشاوران مستقل
اگر صاحب کسب و کار کوچک نتواند از نرم افزار حسابداری استفاده کند، این نرم افزار به یک وسیله بی خاصیت تبدیل خواهد شد. خوشبختانه، مشاوران مستقلی وجود دارند که به شما در استفاده از نرم افزارهای سورس باز کمک خواهند کرد.

 

آنان به شما کمک خواهند کرد تا چارتی از حساب‌هایتان در کسب و کار جدید تنظیم کنید و می توانند به شما نشان دهند که چگونه داده‌ها را از بسته‌های حسابداری به TurboCASH وارد کنید.

در ادامه بخوانید:  پیشرفت در حسابداری - بخش یازدهم

 

آنان همچنین می توانند فرایند تبدیل از متدهای دفترداری دستی به سیستم الکترونیکی تحت TurboCASH  را برای کسب و کارهای موجود بدون استفاده از نرم افزار حسابداری را تسهیل کنند. شاید مهمترین مورد، ارائه مشاوره ادامه‌دار و کمکی است که مشاوران می توانند در خصوص تعمیر و نگهداری و ورود داده فراهم نمایند.

 

 

بنابراین اگر شما همچنان سعی دارید در خصوص انتخاب یا عدم انخاب نرم افزار حسابداری با سورس باز تصمیم بگیرید، برخی از گزینه‌های قابل دانلود رایگان را بررسی کنید. شما ممکن است به زودی دریابید که نرم افزار حسابداری با سورس باز، دریچه‌ای به روی آینده است.

 


برچسب ها:
..