درخواست تخفیف مالیاتی برای کسب و کارهای اینترنتی

دسته: کسب و کار , مالیات
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۴ مرداد ۱۳۹۵
درخواست تخفیف مالیاتی برای کسب و کارهای اینترنتی

هدف اصلی کسب و کار اینترنتی این است که سرمایه‌گذاری‌های کوچک رشد کرده و به توسعه برسند.

 

درخواست تخفیف مالیاتی برای کسب و کارهای اینترنتی : دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی برای رونق بخشیدن به این حوزه تخفیف مالیاتی برای کسب و کارهای اینترنتی را به دولت پیشنهاد داد تا با این اقدام بتوان رونقی مجدد به این حوزه اعطا کرد.

 

به گفته دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی، دولت می‌تواند برای حمایت از کسب و کارهای اینترنتی معافیت‌های موقتی یا تخفیف‌های مالیاتی و بیمه در نظر بگیرد.

 

 

محمد صادق مالکی بیان کرد: برای دستیابی به اقتصاد مقاومتی و تبیین مولفه‌های آن در جامعه راهکارهای مختلفی می‌توان ارائه داد؛ اما تمام آنها به مقوله فروش ختم می‌شود و در ‌‌نهایت باید با به‌کارگیری اصول و علم مدیریت بازاریابی و با استفاده از بازاریابی به فروش دست یافت.

در ادامه بخوانید:  فاکتور رسمی

 

 

وی در ادامه گفت: تمام بنگاه‌های اقتصادی برای آنکه بتوانند بهترین محصولات یا خدمات خود را به جامعه هدف ارائه کنند و با رقبا به رقابت بپردازند باید فروش و سهم خود از بازار را افزایش دهند، مشکل اصلی عدم آگاهی اغلب مدیران از متدولوژی‌های روز بازاریابی و تکنیک‌ها و راهکارهای نوین بازاریابی در دنیا و استفاده از شیوه‌های سنتی است؛ از این‌رو با وجود تمام تلاش‌های سازمان‌ها مبنی بر تولید باکیفیت و خدمات بسیار خوب در معرفی محصول و خدمات خود عاجزند.

 

مالکی با تاکید بر اینکه همسو شدن با ترفندهای جدید بازاریابی در دنیا و استفاده از ابزار به روز و فناوری در کنار دست و پنجه نرم کردن با آمیخته بازاریابی فعالیت‌هایی است که هر مدیری برای موفقیت به آن نیاز دارد بیان کرد: اگر تکنولوژی و دانش کار وارد کشور شود فرصت خوبی برای کسب و کارهای اینترنتی داخل کشور محسوب می‌شود.

در ادامه بخوانید:  اظهارنامه اجاره املاک

 

هدف اصلی کسب و کار اینترنتی این است که سرمایه‌گذاری‌های کوچک رشد کرده و به توسعه برسند. وی گفت: کسب و کارهای اینترنتی بر حسب دانش کار را آغاز می‌کنند و حمایت‌های دولت از کسب و کارهای اینترنتی در زمینه قانون؛ به ویژه در حوزه مالیات و بیمه حائز اهمیت است؛ چراکه تجارت الکترونیک به محیط زیست، اقتصاد و کاهش بیکاری و فقرکمک می‌کند.

 

 


برچسب ها:
..