سهام عدالت در بورس

دسته: اخبار
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۵ تیر ۱۳۹۵
سهام عدالت در بورس

باید پذیرفت با این وضعیت نامشخص، ارائه سهام عدالت در بورس به نتیجه‌ای نخواهد رسید به دلیل اینکه درحال حاضر سهام عدالت، سهام مشترک و عامی است که میزان ارزش آن روشن نیست و همچنین این نکته مشخص نشده این سهام به کدام کارخانه تعلق دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه سهام عدالت در بورس با وضعیت فعلی به نتیجه‌ای نخواهد رسید،گفت: باید سهام های عدالت در یک یا چند پروژه اقتصادی تجمیع شود.

 

 

سیدحسن حسینی شاهرودی درخصوص آزادسازی معاملات سهام عدالت گفت: باید توجه داشت خرید و فروش سهام عدالت مکانیسم خاص خود را دارد.

 

وی ادامه داد: درحال حاضر مشخص نیست سهامی که در دست دارندگان سهام عدالت است؛ مربوط به کدام کارخانه یا شرکت است.

 

 

این نماینده مردم در مجلس دهم،افزود: باید سهام های عدالت در یک یا چند پروژه اقتصادی تجمیع شود و علاوه بر ارزش سهام،اینکه به کدام شرکت متعلق است نیز مشخص شود.

در ادامه بخوانید:  مالیات سود سهام عدالت

 
حسینی شاهرودی با بیان اینکه دولت می‌تواند برای تجمیع سهام عدالت لایحه بدهد،افزود: بعد از تجمیع سهام عدالت می‌توان این سهام را در بورس ارائه شود.

 

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،افزود: باید پذیرفت با این وضعیت نامشخص، ارائه سهام عدالت در بورس به نتیجه‌ای نخواهد رسید به دلیل اینکه درحال حاضر سهام عدالت، سهام مشترک و عامی است که میزان ارزش آن روشن نیست و همچنین این نکته مشخص نشده این سهام به کدام کارخانه تعلق دارد.

 

 


برچسب ها:
..