قوانین سایت

 

مجله حسابداری و حسابرسی با تکیه بر تجربه و توان خستگی ناپذیر مدیران خود ، فعالیت خویش را آغاز کرده است.

 

این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص حسابداری و حسابرسی در پیش گرفته است ،و هدفش اطلاع‌رسانی، تحلیل و آموزش حسابداری و حسابرسی می باشد. امیدواریم در این راه طولانی و سخت موفق بوده و در این میان رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم. در ادامه لازم می دانیم قوانین و مقررات استفاده از این وبسایت را به اطلاع شما برسانیم.

 

 

توافقنامه کاربر
برای استفاده از خدمات و امکانات سایت accpanel.ir لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن، با تیک نمودن من موافقم در بخش عضویت سایت اعلام فرمایید

 

 

.تیک نمودن من موافقم در بخش عضویت سایت و به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

 
تمامی فعالیت های وبسایت مجله حسابداری و حسابرسی تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 

 
عضویت در سایت مجله حسابداری و حسابرسی و نام کاربری
الف)جهت خرید محصولات و یا دانلود کتابها و آموزشهای رایگان سایت، شما باید در سایت عضو شده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید.

 

مسئولیت حفاظت از کلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و مجله حسابداری و حسابرسی مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد.

 

 

لذا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.بدیهی است با انتخاب نام کاربری و رمز عبور شخص شما مسئول کلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.

 
ب)کاربرانی که تمایل به عضویت در مجله حسابداری و حسابرسی دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شرکت، آدرس و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند.

 

 

درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق کلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.
ج)کاربران عضو حق واگذاری، اشتراک و نقل وانتقال بخش یا همه حسابهای کاربری خود را به شکلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

 

 

 

مقالات، مطالب و محصولات مجله حسابداری و حسابرسی

 
در صورت تمایل می توانید برای انتشار مقالات و مطالب خود از سایت مجله حسابداری و حسابرسی استفاده نمایید. اما مطالب ارسالی توسط شما باید دارای شرایط زیر باشد

 
الف)پیش از ارسال مطالب، مطمئن شوید که مطلب فوق در پیشتر در سایت مطرح نشده باشد و همچنین مطلب ارسالی باید کیفیت لازم برای قرار گیری در سایت را داشته باشد.مطلب ارسالی پس از تایید مدیران، به نام شما در سایت قرار خواهد گرفت.

 
ب)بدیهی است چهارچوب قوانین این سایت، مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا شما می توانید هرگونه مطلب و مقاله مرتبط با حسابداری و حسابرسی و … را به شرط آنکه مغایر با این قوانین و علی الخصوص قوانین مالکیت معنوی نباشد، در این سایت به اشتراک بگذارید.

 
ج)چکیده مطالب و مقالات ارسالی باید به فرمت Ms word باشند اما متن مطلب و یا مقاله می تواند به فرمت Pdf نیز باشد.ضمنا لازم به ذکر است که تصاویر استفاده شده در مقاله باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشند.

 
د)درصورتی که نسبت به انتشار مطلبی در سایت اعتراض دارید می توانید از منوی راهنما، بخش تماس با ما…، به ما اطلاع دهید. مجله حسابداری و حسابرسی در پذیرفتن و یا رد مطالب ارسالی و همچنین حذف مطالب منتشر شده در سایت مختار است.

 
ه)در صورت موافقت با شرائط ذکر شده فوق مطالب و یا مقالات خود را به آدرس پست الکترونیکی Info@Accpanel.ir ارسال فرمایید.ضمنا حتما نام و نام خانوادگی، عنوان مقاله و شماره تلفن خود، بهمراه توضیحات کامل در مورد مطلب یا مقاله را برای ما ارسال کنید.

 

 
نظرات کاربران

 
مجله حسابداری و حسابرسی شرایطی را فراهم نموده است که کاربران سایت می توانند در مورد مقالات و مطالب ارسالی نظرات و انتقادات خود را ابراز نمایند.

 

به منظور حفظ شئونات و رعایت حریم اشخاص و شرکتها، این نظرات پیش از انتشار مورد بررسی و کنترل قرار می گیرند و نظراتی که شامل توهین، افتراء و مطالب کذب باشند و یا رعایت شئونات و حریم اشخاص و شرکتها را نکرده باشند در سایت منتشر نخواهند شد.

 

در هر صورت مسئولیت کامل نظرات و نقدهای ثبت شده توسط کاربران بر عهده خود ایشان است و این سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای نظرات ثبت شده نمی پذیرد.

 

 

کپی برداری

 
هرگونه کپی برداری از اطلاعات مندج در سایت مجله حسابداری و حسابرسی به منظور استفاده تبلیغاتی ممنوع است.استفاده از مطالب، مقالات و اطلاعات مندرج در سایت با ذکر منبع بلامانع است.

 

هرگونه فروش محصولات ارائه شده در این سایت اعم از رایگان و غیر رایگان در سایر وب سایت ها و رسانه ها اکیدا ممنوع بوده و مجله حسابداری و حسابرسی حق تعقیب قانونی مرتکبین این عمل بعنوان مصادیق جرائم رایانه ای را برای خود محفوظ نگه میدارد.